نحوه تشخیص ایرفون اصل و تقلبی – اورجینال و فیک 

تولید محصول باکیفیت که دارای مخاطب های زیادی باشد و برای افراد در هر قشری جذاب باشد افراد سودجو را به تولید نسخه ی فیک آن محصول ترغیب میکند . امروزه با زیاد شدن کالاهای فیک و تقلبی در بازار تشخیص نسخه اصل از فیک و تقلبی بسیار سخت شده است و با کوچک ترین سهل انگاریی افراد سودجو کالای تقلبی را به عنوان کالای اصل به خریدار تقدیم میکنند.داشتن کالاهای اورجینال و دارای کیفیت بالابه فروشنده اعتبار میدهد پس با این اوصاف مسئولیت اطلاع رسانی با وارد کننده ی آن محصول میباشد که کاربر بتواند کالای اصل را از نسخه تقلبی تشخیص دهد.پس ماهم برحسب وظیفه نحوه ی تشخیص نسخه ی اصلی ایرفون وانمور مدل 1MORE Stylish TWS Wireless Headphones را از نسخه ی تقلبی آن به شما کاربر گرامی اطلاع میدهیم.

برای تشخیص نسخه ی اصلی این ایرفون از نسخه ی تقلبی آن چندین روش وجود دارد که به تمام آنها باید توجه کرد.


 • نام بلوتوثی:
  برای اتصال به ایرفون اگر در اسامی دستگاه های بلوتوث نامی به غیر از
  1MORE Stylish TWS-l
  1MORE Stylish TWS L-I
  نام دیگری نمایش داده شود آن ایرفون نسخه تقلبی میباشد.


 • جنس بدنه و لوگو:

اگر با محصولات وانمور آشناییت داشته باشید به خوبی میدانید که شرکت وانمور از متریالی فوق العاده با بالاترین کیفیت برای محصولات خود استفاده میکند پس اگر در هنگام خرید متوجه کیفیت پایین کالا شدید بدانید آن محصول  هم تقلبی میباشد.

لوگوی برند وانمور در تمامی محصولاتش به بهترین نحو و بالاترین ظرافت درج شده است.وجود لوگو روی بدنه ی کالا ضمانت اصل بودن آن نیست باید در هنگام خرید به ظرافت چاپ لوگو ,تمیزی چاپ و لیزری بودن آن نیز توجه کرد. • باکس محصول:

یکی از ابتدایی ترین راه های تشخیص محصول اصلی و تقلبی  توجه به باکس یا جعبه ی محصول میباشد.تمامی محصولات برند وانمور دارای باکس های زیبا و با کیفیت هستند که ایرفون 1MORE Stylish TWS Wireless هم از این مسئله مجزا نیست و دارای جعبه ای زیبا به همراه متعلقات کامل میباشد.

 • سریال محصول:
  در خرید کالای خود نهایت دقت را داشته باشید و به ریز ترین نکات نیز توجه کنید.وارد کننده ی اصلی و انحصاری برند وانمور در ایران شرکت راندمان میباشد که این محصولات را با گارانتی 12ماهه راندمان ارائه میدهد.پس لطفا حتما سریال کالای خریداری شده ی خود را با شرکت راندمان در میان بگذارید تا از اصل بودن آن مطلع شوید.
 • زبان هدفون:
  زبان هدفون های گلوبال و اصل انگلیسی میباشد اما زبان هدفون های تقلبی اکثریت چینی هستند.