SAN DIEGO, CA – January 14, 2021, وانمور یک شرکت صوتی  با کیفیت برتر در سطح جهان هدفون بی سیم ComfoBuds True را توزیع کرده است. این هدفون با ویژگی های برجسته مانند 4 میکروفون ENC برای تماس های کاملاً شفاف ، اتصال فوری برای استفاده بدون دردسر ، بلوتوث 5.0 برای دامنه گسترده و کیفیت صدا / تماس ، مکث خودکار / کنترل لمسی پخش ، مقاومت در برابر آب و تعریق IPX5 ارائه می شود.

مشخصات 1MORE COMFOBUDS:

کیفیت صدای بی نظیر:

یک درایور دینامیکی با ابعاد بزرگ 13.4 میلی متر صدای طبیعی و اصیل در ضبط های اصلی را تولید می کند.

هدفون های ارگونومیک و سبک: 

این محافظ های ارگونومیک ساخته شده با طراحی نیمه گوش فقط با وزن 3.8 گرم ، تضمین امنیت و راحتی بیشتر را تضمین می کنند.

جفت شدن فوری:

 فناوری جفت شدن فوری ، به محض باز کردن قاب محافظ ، هدفون ها را به طور خودکار (پس از جفت شدن اولیه) با دستگاه شما متصل می کند.

چهار میکروفون ENC:

چهار میکروفون داخلی ENC (لغو نویز محیطی) در حالی که صدای شما را تقویت می کند به طور موثر سر و صدای بیرون را سرکوب می کند.

PAUSE & PLAY خودکار: 

سنسور مادون قرمز به طور خودکار پخش موسیقی را هنگامی که گوشواره ها را از گوش خود خارج می کنید متوقف می کند و هنگامی که دوباره آنها را روشن می کنید از سر گرفته می‌شود.

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد 1MORE ComfoBuds اینجا کلیک نمایید.

درباره 1MORE:

1MORE وانمور در زمینه طراحی و توسعه، نرم افزار هوشمند و محصولات صوتی تخصص دارد. 1MORE وانمور که مأموریت عمیقی برای ارائه کیفیت صوتی برتر با قیمت مناسب مصرف کننده دارد، فقط در 4 سال گذشته 38 میلیون هدفون را در بیش از 25 کشور جهان توزیع کرده است. علاوه بر این ، محصولات 1MORE چندین جایزه صنعت و طراحی از جمله جوایز معتبر CES Innovation ، RedDot ، جوایز iF Design و سایر افتخارات مهم را در این صنعت دریافت کرده است.