دوران پیش از ظهور شیائومی را به خاطر دارید؟ موبایل های ارزان قیمت بی کیفیت و غیر جذاب بودند و برای خرید یک محصول مناسب، لازم بود هزینه قابل توجهی صرف کنید. تا مدتی پیش همین موضوع در بازار هدفون هم صدق می کرد، تا اینکه حدود ۳ سال پیش شرکت چینی 1More از شهر سیاتل در آمریکا سر برآورد و نشان داد کیفیت مناسب، بدون خرج کردن رقم های هنگفت هم دست یافتنی است.

البته مبحث کیفیت در مورد هدفون ها به ۲ بخش تقسیم می شود، کیفیت پخش صدا و ساخت بدنه محصول. جالب اینکه 1More با وجود رقم اندکی که از شما طلب می کند، در هر ۲ زمینه عملکرد کاملاً قابل قبولی دارد. در مورد پخش صدا کمی بعد مفصل صحبت می کنیم، اما در مورد دوم، همین بس که حتی نام این برند هم به کیفیت ساخت بدنه اشاره دارد.

در حقیقت سازنده می گوید نام «وان مور» یا «یک بار دیگر» یعنی این شرکت در آزمون های کیفی خط تولید، آنقدر به آزمایش کیفیت هدفون ها ادامه می دهد تا اطمینان حاصل کند همه ی آنها قادر هستند حداقل یک بار شسته شدن در ماشین لباسشویی را بدون ایجاد مشکل تحمل کنند. این درست بر خلاف تمام هدفون های نگون بختی است که تاکنون با وجود قیمت بالای خود، به راحتی داخل جیب شلوار کاربران فراموشکار هنگام شستشو، از این دنیای فانی رخت بر بسته اند.

در ادامه با بررسی هدفون ۹۹ دلاری و رزولوشن بالای 1More Triple Driver همراه باشید، محصولی که در سالهای آینده نام سازنده ی آن را بیشتر و بیشتر خواهیم شنید.